top of page

המלצות לספר ההצלחות שלי

דורית גונן -גיטליס - ”להתקדם בשביל הניהול שלך“ - יועצת אירגונית ומאמנת
המאמנת סימונה בן -דור פיתחה את "ספר ההצלחות שלי", שיטה מצוינת לכל מי שרוצה להתאמן ולשנות את הסיפור שלו. הוא מאפשר לכל מי שמעוניין בכך, להתאמן יום יום על כתיבת סיפורים חדשים, סיפורים לטובתו. הוא מאמן אותנו לזהות את ההצלחות קטנות כגדולות, הוא מלמד אותנו למצוא את הטוב בכל אחד ובכל דבר. מי שיתמיד במילויו, יאמן את המוח שלו לספר סיפורים רעננים, נעימים שגורמים לו להרגיש טוב לגבי עצמו ולגבי העולם.

אורלי בר - קימה - ”להתחיל מחדש“ - איך ליצור שינוי בחיים
מיום שהתחלתי לכתוב בספר אני הולכת לישון מדי לילה עם חיוך על פני, בידיעה הברורה שהיום שלי היה הצלחה. ומהם חיים של הצלחה? יום ועוד יום ועוד יום של פעילות מוצלחת.
פורסם בירחון ”חיים אחרים“

יעל עיני - להיפתח לחיים - מרכז לריפוי וצמיחה אישית
סימונה המדהימה. יש הרבה מאמנים בעולם ויש רק סימונה אחת. בחדות האבחנה שלה, ביכולת ההכלה שלה, במידת הנתינה שלה ובמידת היצירתיות שלה. כבר שנים אני עובדת עם "ספר ההצלחות שלי" גם עבורי, גם עבור הילדים שלי ונותנת אותו מתנה ללקוחות שלי - ספר מדהים! וכרגע אני עוברת סדנת מכירות: "האדם קונה משמעות" ואני נהנית מכל רגע!! זוהי לא עוד סדנת מכירות זוהי סדנא שעוסקת בנו כבני אדם, כמוכרים ולבסוף כצרכנים. נהנית מכל רגע ולומדת המון! גם על מכירות וגם על עצמי!

דודי שביט - ”דותן“ ביטוח פנסיה ופיננסים
הספר של סימונה הוא רק עדות ליכולות של האשה הזו. מחשבה ממוקדת, דבקות במטרה,רגישות מירבית ואהבה מכל הלב, זו סימונה. הרצאותיה והסדנאות שהיא מקיימת מעולות.

חנה אקרמן - מומחית בתקשורת רפואה ובריאות
הפירגון הוא לסימונה בן דור , הוגת הרעיון ומחברת ”ספר ההצלחות שלי ". הספר מזמין אותך לכתוב את הצלחותיך בכל יום. הצלחה היא מה אתה מחשיב כהצלחה. קטנה כגדולה. הישג שהשגת או המנעות שהצלחת לעמוד בה. בכל יום, ציין לעצמך מעשה טוב שעשית למען עצמך ולמען אחרים. בכל יום, זכור מילה טובה ושבח שאמרת לסובבים אותך ולעצמך . את סימונה הכרתי לאחרונה, החיוך האופטימי שלה והגישה החיובית היו ממש כמו סקוץ' עבורי לחבור אליה ולהינות מהיצירה המופלאה הזו המתאימה לכל אחד. מתאים למי שכבר נמצא בעיצומה של הגשמת ההצלחה שלו ולמי שחולם עליה ורוצה להתחיל בצעדים קטנים אך מדודים . וככה בין השורות אני ממליצה עליו למי שנמצא בתקופה "לא משהו" וכדאי לו מאד להתחיל ולרשום כל פעילות ולציין כל אירוע כשלב בדרך להמראה מחודשת. אנו עושים כל כך הרבה דברים קטנים וגדולים, ולעיתים ממהרים ולא עוצרים כדי לסמן גם לעצמנו "וי" וגם לטפוח לעצמנו על השכם...מותר לפרגן ...גם לעצמנו ...
פורסם ב“קפה דה - מרקר“

עירית תמרי - SPIRITOUCH   - מקום להרגע
את סימונה פגשתי בכנס בו שתינו השתתפנו ושם נחשפתי ל"ספר ההצלחות שלי", נדלקתי ורכשתי מספר עותקים. לא ידעתי שזו עתידה להיות ההצלחה שלי.... נתתי עותק לבני המתבגר, לביתי הצעירה, שכל אחד בזמנו ימלא, נתתי לחברה כמתנה והיא פשוט התלהבה נורא ובעקבות כך.....החלטנו גם לתת עותקים ממנו לחברי הקבוצה לכבוד יום הולדתם. סימונה - רעיון מבריק, יישום מצויין והמון תודה לך שהבאת אותו לעולם.

אורנה קרן צור - אדריכלית
אני ממליצה על ספר ההצלחות של של סימונה - גם כמתנה וגם לכל אחד שרוצה לעקוב אחרי דרכו בערוצים נוספים בחיים.

דנה שלמון - תירפיסטית באומנות - מתמחה בהפרעות קשב בכל גיל
קניתי את ספר ההצלחות שלי - והקדשתי אותו לביתי - והאמת שלא היה ברור לי אם זה יעבוד. אבל, כמו פלא, זה ספר של שתינו (לא סודי כמו יומן) ושתינו מתכתבות עליו על ההצלחות של שתינו במשך היום. מה שטוב בספר שהוא לא "מכריח" לכתוב בו, רק מתי שרוצים, וזאת הקלה גדולה. לפעמים אני שואלת את ביתי אם בא לה לכתוב בספר והיא עונה לי "אמא, כבר כתבתי" יכול להיות יותר טוב מזה?

שוש מעוז אריה – נקודת מפנה - אימון אישי ועסקי
"ספר ההצלחות שלי", אותו יצרה סימונה, הינו ספר שמזמין כל אחד ואחת מאיתנו, לתעד בכל יום מחדש, את ההצלחות שלנו. הבחירה היא להתמקד בהצלחות ולפעול מההוויה הזו אל עבר ההגשמה. רכשתי מס' לא מבוטל של ספרים כאלה אותם אני מעניקה כמתנה למתאמן חדש שלי או כך סתם, בלי סיבה, לבני משפחה וחברים. סימונה יקרה, תודה על תרומתך לעולם האימון בכלל, ולהזמנה להתמקד במה שמצליח ו"עובד" בחיינו.

עינת גרוס – מראות אסטרטגיה
הספר והאדם! סימונה כתבה ספר שהינו חובה לכל מאמן ומטפל וכמובן לאנשים המעוניינים בהתפתחות אישית. רכשתי מסימונה 10 ספרים וכולם נמכרו! מעבר לכך, סימונה הגיעה עם ספריה למפגש נטוורקינג שבו כל הקבוצה התלהבה, אהבה וקנתה. סימונה היא כולה לב גדול ואוהב. נעים להיות בחברתה ולהנות מהנתינה שהיא מפזרת בנדיבות. תודה!

א. צ.
ספר ההצלחות עבורי, הוא כלי רב עוצמה המאפשר התמרה של זרם אירועי היומיום, לאנרגיה המכוונת לצמיחה אישית. ספר ההצלחות מסייע לי לשים "סכר", ובאופן זה לרתום את זרם האירועים לשם הפקת אנרגיה המעצימה אותי. כל אירוע, מחשבה חולפת, או רעיון דוחפים את הטורבינה, וכך שטף האירועים שקיים באופן טבעי בחיי נרתם ליצירת אפקט צמיחה והתפתחות. נכון להיום, אוכל לומר בלב שלם שהספר הוא לא רק כלי שנמצא מחוצה לי,אלא גם כלי שאני מכיל במחשבתי. ספר ההצלחות מאפשר לי לבצע את ההתמרה, להשתמש בזרם הטבעי כדי לצמוח ולהתעלות מעל ומעבר לעצמי.

bottom of page